Pierwszy post!

Zaczynam więc blogowanie na Moich Ptakach!

To mój pierwszy blog, więc będę pewnie musiała się jeszcze sporo nauczyć. Generalnie proszę o wyrozumiałość :).

Mam więc już swoje małe miejsce w Krainie Internetu, gdzie będę mogła podzielić się przemyśleniami o ptakach - Najwspanialszych Istotach. I to właśnie zamierzam tu robić. Jestem dość podekscytowana z tego powodu ;).

Dobra, ale może czas teraz napisać coś o ptakach? Na ten temat mogłabym wprawdzie rozmawiać godzinami, ale dziś ograniczę się tylko do krótkiego przedstawienia moich podopiecznych. Jest ich dziesięć - cztery papużki faliste, cztery zeberki i dwa kanarki. Żyjemy sobie razem w harmonii, rano latając, a po południu grzejąc się na balkonie. Przynajmniej tak to wygląda w wiosenno - letnie weekendy.

Ale skąd będę wiedzieć, czy ktoś w ogóle czyta te moje wypociny? Zachęcam więc wszystkich do zostawiania komentarzy, jeśli blog się podoba :).

Pozdrawiam!

Komentarze

 1. Masz w domu prawdziwą ptaszarnię! ;) Też chciałabym taką mieć...
  Zapowiada się ciekawy blog, oby tak dalej! :)
  Także pozdrawiam, tu modraszka09 z Juniora

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie widzieć kolejny ornitologiczny blog. Powodzenia w blogowaniu! Chętnie zobaczyłabym parę zdjęć Twoich podopiecznych - może jakieś wstawisz? :)
  Pozdrawiam, zapraszam też do siebie (blog ornitologiczny: ptasieslady.blogspot.com). Też jestem z OTOP Junior - wilga02 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witajcie, miło mi, że ktoś to czyta :). Na wasze blogi oczywiście z chęcią zajrzę. Może w czwartek będę miała więcej czasu, to dodam coś jeszcze ;).

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Daj o sobie znać! Twoje komentarze - zawsze na nie odpowiadam - bądź zaznaczenie aktywności na moim blogu w inny sposób zawsze będą mile widziane. Staram się odwiedzić wszystkich moich czytelników, a na większości ich blogów pozostaję na dłużej. Nie lubię jednak reklam na siłę - komentuj, jeśli faktycznie podoba Ci się to, co piszę.

Miłego dnia!