Przyszłość

Weszłam dziś z powrotem na tego bloga i udało mi się sprawdzić w archiwum, że prowadziłam go od początków gimnazjum do początków liceum. To niewiele czasu, ale porównując najstarsze posty z tymi najnowszymi, doszłam do wniosku, że człowiek przez trzy lata może diametralnie się zmienić. Tylko ptaki się nie zmieniają. Nadal je obserwuję i zamiłowanie mam to samo, choć chyba brak już w nim takich spontanicznych, niedojrzałych emocji, jak kiedyś.

Nic nowego już się tutaj nie pojawi, a stronę zalecam przeglądać mając na uwadze, że tworzyło ją dziecko w wieku szkolnym :). Dlatego nie zawsze jest idealnie, nie zawsze jest mądrze, ale zawsze prawdziwie. Bo ja tak czułam. Kochałam te ptaki strasznie, chciałam zobaczyć ich jak najwięcej, przeżyć jak najwięcej. 

A gdyby ktoś chciał wiedzieć, co wyrosło ze mnie, mojego pisania i moich zdjęć, to ta przyszłość jest tutaj: 

https://caelumboreale.blogspot.com/

A także tutaj: 

https://www.instagram.com/caelum_boreale_/


Komentarze

  1. Bardzo lubiliśmy tu zaglądać, a blog był pełen pasji. To pokazuje, że emocje związane z pasją nie zależą od wieku. Myśleliśmy, że jesteś dojrzałą osobą, gdy okazało się, że blog prowadzisz Patrycjo Ty, młoda osoba. Byliśmy pełni podziwu dla Twojej dojrzałości. Powodzenia w nowym miejscu, pozdrawiamy :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Daj o sobie znać! Twoje komentarze - zawsze na nie odpowiadam - bądź zaznaczenie aktywności na moim blogu w inny sposób zawsze będą mile widziane. Staram się odwiedzić wszystkich moich czytelników, a na większości ich blogów pozostaję na dłużej. Nie lubię jednak reklam na siłę - komentuj, jeśli faktycznie podoba Ci się to, co piszę.

Miłego dnia!